Docházkový systém MaDaM

MaDaM je modulový systém pro evidenci nejen docházky. Jednoduchost obsluhy, intuitivnost ovládání, moderní vzhled a technologie použité při jeho vývoji, jsou stavebními kameny úspěchu tohoto řešení. Systém je postaven na databázi MS SQL a technologie .NET. Mnoho rozšiřujících modulů začleněných do systémů umožňuje vedení docházky v různých režimech. Např. standardní pracovní doba, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, konto pracovní doby a dalších variantách. Náš moderní docházkový systém využívá více než 25 let zkušeností s vývojem těchto systémů. Systém je dnes plně konfigurovatelný a přizpůsobitelný každé firmě nebo organizaci, která jej chce využít. MaDaM v sobě integruje další moduly, které z něho dělají vysoce škálovatelný a modulovatelný systém nejen pro zpracování času zaměstnanců, ale i souvisejících agend. Plně integrovaný je s modulem přístupového systému, stravovacím modulem, modulem sledování zakázek a výkonů a dalších.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Mikolajice

Zajímavé produkty jiných firem

Akumulátory AKU12

Akumulátory AKU12

Akumulátory podrží váš systém v činosti i při výpadku 220V! Pokud používáte zdroje s akumulátory, doporučuje pravidelnou prohlídku a obnovu, abyste předešli výpadku systému v nečekanou a nevhodnou chvíli.

Bariérové turnikety TLXV 2

Bariérové turnikety TLXV 2

Nabízíme bariérový turniket. Tento typ turniketu se používá tam, kde je potřeba zamezit vstupu bez povolení na 100% a bez obsluhy či další kontroly.

Klíčenky

Klíčenky slouží pro všechny aplikace a jedná se jen o formu zapouzdření požadovaného, nebo do systému kompatibilního čipu. Některé klíčenky lze potisknout nebo reliéfně vyfrézovat pořadové číslo.

Prodej PC sestavy BRAIN computers s.r.o.

  • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Školení a servis programů

  • Lokalita : Karviná

Výpočetní technika

  • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky
Napájecí zdroje NZ12/A

Napájecí zdroje NZ12/A

Napájecí zdroje se vyrábějí v různých velikostech a různých kapacit. Všechny jsou na 12Vss s proudem od 1 do 20A. Dle požadavku mohou být vybaveny záložními akumulátory.

Docházkový systém ID-Ware

Docházkový systém ID-Ware

Docházkový systém ID-Ware je určen k evidenci a následnému automatickému zpracování odpracované doby s využitím jakýchkoliv identifikačních médií. Poskytuje bezchybné, rychlé, plně automatizované vyhodnocení odpracované doby včetně přesčasů a to pro každého pracovníka individuálně.

Projekční technologie BRAIN computers s.r.o.

  • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Notebooky BRAIN computers s.r.o.

  • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Registrační pokladny EET

  • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Kontakt

ECM System Solutions s.r.o.

Adresa
Mikolajice 17, 747 84 Mikolajice
Web
http://www.ecmsystem.cz